Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.5.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
26.4. 11:00
AB121
Olomouc - Jičín "B"
30 : 21
28.3. 17:00
AB108
Bohunice - Talent Plzeň "B"
25 : 29
15.3. 13:00
AB092
Karviná B - Sokol Nové Veselí
26 : 23
15.2. 10:30
AB071
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
32 : 27
30.11. 13:00
AB057
Karviná B - Talent Plzeň "B"
36 : 27
16.11. 17:00
AB046
Karviná B - Kopřivnice
29 : 35
11.10. 17:00
AB021
Bohunice - Strakonice
22 : 33
5.10. 17:00
AB018
Kopřivnice - Bystřice p.H.
40 : 26
2.liga muži SM
22.3. 10:00
AF097
Polanka - Hranice B
31 : 20
22.2. 17:00
AF073
L.Zubří - Hranice B
20 : 17
19.10. 17:30
AF027
Hlučín - Zubří B
26 : 33
1.liga starší dorostenci
4.10. 14:30
AG013
Karviná - Jičín
24 : 18
2.liga starší dorostenci M
26.4. 09:00
AI121
Olomouc - Litovel
17 : 20
22.3. 14:00
AI097
Polanka - Litovel
27 : 17
1.liga mladší dorostenci
15.3. 15:00
AJ092
Karviná - Sokol Nové Veselí
23 : 26
16.11. 13:00
AJ046
Karviná - Kopřivnice
40 : 24
4.10. 12:30
AJ013
Karviná - Jičín
25 : 26
2.liga mladší dorostenci M
22.3. 12:00
AL097
DTJ Polanka - Litovel
27 : 27
7.3. 17:00
AL085
Třinec - Litovel
19 : 31
22.11. 18:30
AL052
Třinec - Rožnov p.R.
25 : 38
9.11. 14:30
AL041
Třinec - Sokol V. Meziříčí
36 : 32
Český pohár mužů
10.12. 18:30
AM068
Kopřivnice - Cement Hranice
27 : 30
19.11. 20:30
AM054
MHK Karviná - SKP Frýdek-Místek
18 : 30
14.9. 16:30
AM041
Hlučín - MHK Karviná
25 : 30
31.8. 10:30
AM018
Trnávka - MHK Karviná
22 : 23
Žákovská liga starších žáků
11.4. 14:30
AO217
Karviná A - Pardubice
32 : 7
11.4. 13:35
AO216
Chodov - Strakonice
22 : 25
11.4. 10:50
AO213
TJ Sokol Bělá - Chodov
19 : 17
11.4. 09:55
AO212
Strakonice - Pardubice
24 : 11
11.4. 09:00
AO211
Chodov - Karviná A
14 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
Tabulka střelců
Zdeněk Jelínek
Jiskra Zruč n. S.
129
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
126
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
12
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
9
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
18
Martin Rakouský
Dukla Praha 4
14
David Kropík
Dukla Praha 4
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.