Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Jan Vitner
Mateřský klub
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
11.4. 10:30
AH112
TJ Sokol Úvaly - Sp.MAS Sezimovo Ústí
31 : 24
21.2. 12:30
AH074
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Košutka
35 : 26
6.12. 16:30
AH062
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
26 : 33
22.11. 12:15
AH050
ČZ HBC Strakonice 1921 - Loko Č.Budějovice
39 : 31
8.11. 09:30
AH040
TJ Sokol Úvaly - Náchod
26 : 29
4.10. 12:30
AH017
ČZ HBC Strakonice 1921 - D. Cerekev
43 : 20
20.9. 14:00
AH001
Náchod - ELP Jablonec
22 : 28
1.liga mladší dorostenci
14.2. 12:00
AJ071
Dukla - D.Králové
40 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
26.4. 14:00
AK121
Lokomotiva Vršovice - Chrudim
31 : 22
11.4. 13:00
AK114
TJ Sparta Kutná Hora - Liberec
28 : 25
29.11. 15:00
AK057
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
22 : 27
26.10. 17:00
AK031
Chrudim - Loko Louny
12 : 47
Žákovská liga starších žáků
28.2. 16:45
AO140
Uherské Hradiště - Kutná Hora
18 : 26
28.2. 14:55
AO138
Talent A - Uherské Hradiště
27 : 11
28.2. 13:05
AO136
Chodov - Talent A
11 : 32
28.2. 11:15
AO134
Kutná Hora - Talent A
18 : 22
28.2. 09:25
AO132
Talent A - Dukla Praha
15 : 13
Žákovská liga starších žaček
2.5. 18:00
AP260
Ivančice - Písek
23 : 18
2.5. 16:00
AP258
Zlín A - Ivančice
12 : 20
2.5. 13:00
AP255
Háje - Ivančice
15 : 22
2.5. 11:15
AP254
Písek - Zlín A
19 : 24
2.5. 10:15
AP253
Ivančice - DHC Plzeň A
24 : 12
2.liga ženy Č
9.5. 17:30
AS123
Milevsko - Ústí n.L.
22 : 30
21.2. 14:15
AS074
Strakonice - TJ Sokol Bělá
24 : 24
22.11. 10:30
AS050
Strakonice - Kobylisy B
30 : 23
4.10. 14:15
AS017
Strakonice - Milevsko
31 : 15
2.liga ženy M jih
19.10. 17:30
ATC012
DHK Pardubice - Bohunice
29 : 20
1.liga starší dorostenky
8.5. 13:00
AU045
Slavia - Písek
29 : 21
Liga starší dorostenky Č sk.B
15.11. 09:00
AUB024
H.Brod - Slavia
26 : 29
2.liga starší dorostenky Č
18.4. 10:00
AUE004
TJ AŠ Mladá Boleslav - S.Vršovice
23 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
Tabulka střelců
Zdeněk Jelínek
Jiskra Zruč n. S.
129
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
126
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
12
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
9
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
18
Martin Rakouský
Dukla Praha 4
14
David Kropík
Dukla Praha 4
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.