Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Jiří Matuška
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
25.4. 17:00
AE121
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
26 : 31
29.3. 18:00
AE104
Juliánov - Brno B
35 : 34
8.3. 18:00
AE090
Juliánov - Maloměřice
30 : 27
22.2. 14:00
AE078
Maloměřice - Ivančice
27 : 29
21.2. 19:00
AE075
Brno B - Hustopeče
31 : 27
15.2. 15:00
AE069
Bohunice B - Juliánov
17 : 21
13.12. 19:00
AE049
Brno B - Sokol Kostelec na Hané
37 : 30
15.11. 17:00
AE045
Ivančice - Napajedla
26 : 18
26.10. 15:00
AE032
Bohunice B - Napajedla
21 : 37
4.10. 19:00
AE016
Brno B - Bohunice B
42 : 31
27.9. 17:00
AE011
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
31 : 25
1.liga starší dorostenci
21.2. 14:30
AG075
Handball KP Brno - Talent Plzeň
30 : 35
4.10. 14:30
AG016
Handball KP Brno - Ostrava
25 : 30
2.liga starší dorostenci M
15.2. 10:00
AI071
Slavia Fatra Napajedla - Přerov
25 : 27
23.11. 15:00
AI051
Sokol Telnice - Vsetín
38 : 26
15.11. 15:00
AI045
HK Ivančice - Slavia Fatra Napajedla
42 : 17
2.liga mladší dorostenci M
25.4. 15:00
AL121
Sokol V. Meziříčí - Litovel
27 : 43
19.4. 14:30
AL115
KP Brno - Litovel
27 : 37
29.3. 16:00
AL104
Sokol Juliánov - KP Brno
29 : 27
8.3. 16:00
AL090
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
30 : 32
21.2. 12:30
AL075
KP Brno - DTJ Polanka
29 : 22
15.11. 13:00
AL045
HK Ivančice - Třinec
43 : 25
4.10. 12:30
AL016
KP Brno - Ostrava
31 : 34
27.9. 15:00
AL011
Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
34 : 30
Český pohár žen
3.9. 20:00
AN001
HK Ivančice - HK Hodonín
21 : 20
Žákovská liga starších žáků
21.3. 15:20
AO169
Uherské Hradiště - Liberec A
18 : 27
21.3. 13:30
AO167
Sokol Nové Veselí A - Uherské Hradiště
21 : 18
21.3. 11:40
AO165
Uherské Hradiště - Karviná A
18 : 34
21.3. 09:50
AO163
Karviná A - Liberec A
35 : 18
21.3. 08:00
AO161
Liberec A - Sokol Nové Veselí A
23 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
Tabulka střelců
Zdeněk Jelínek
Jiskra Zruč n. S.
129
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
126
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
12
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
9
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
18
Martin Rakouský
Dukla Praha 4
14
David Kropík
Dukla Praha 4
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.