Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Karel Liška
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Společná regionální liga starších žákyň
16.5. 14:00
SD-164/10
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
16.5. 13:40
SD-164/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
16.5. 11:00
SD-164/04
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
9 : 5
Společný přebor starších žáků
26.4. 14:30
BG030
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
26 : 15
26.4. 12:10
BG028
L.Vršovice - Mělník
17 : 17
26.4. 11:20
BG027
Dukla Praha - TJ Sokol Bělá
12 : 13
26.4. 09:00
BG025
TJ Sokol Bělá - Mělník
18 : 11
Společný přebor mladších žákyň
8.11. 16:00
BI072
Kobylisy II B - S.Vršovice
3 : 12
8.11. 15:30
BI071
Astra - Wendy Mělník
13 : 6
8.11. 15:00
BI070
Kobylisy II B - Slavia
1 : 14
8.11. 14:30
BI069
Astra - Háje
7 : 8
8.11. 14:00
BI068
Wendy Mělník - Kobylisy II B
7 : 12
8.11. 13:30
BI067
Háje - S.Vršovice
11 : 4
8.11. 13:00
BI066
Wendy Mělník - Kobylisy II A
6 : 22
8.11. 12:30
BI065
S.Vršovice - Slavia
0 : 7
8.11. 11:30
BI063
Kobylisy II A - S.Vršovice
15 : 6
8.11. 10:30
BI061
Kobylisy II B - Háje
6 : 7
8.11. 10:00
BI060
S.Vršovice - Wendy Mělník
11 : 5
8.11. 09:30
BI059
Háje - Slavia
3 : 10
8.11. 09:00
BI058
S.Vršovice - Astra
5 : 7
Mladší žactvo - podzimní část
4.10. 12:45
CM096
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
21 : 11
4.10. 12:00
CM095
Zruč n.S. - Úvaly
7 : 10
4.10. 11:15
CM094
Úvaly - Kutná Hora
12 : 21
4.10. 10:30
CM093
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
17 : 9
4.10. 09:40
CM092
Kutná Hora - Zruč n.S.
15 : 4
4.10. 09:00
CM091
TJ Sokol Bělá - Úvaly
10 : 19
21.9. 12:40
CM056
Zruč n.S. - Mělník B
30 : 5
21.9. 12:00
CM055
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
15 : 6
21.9. 11:10
CM054
Sokol Úvaly B - Mělník B
10 : 9
21.9. 09:00
CM051
Mělník B - Kutná Hora
0 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
Tabulka střelců
Zdeněk Jelínek
Jiskra Zruč n. S.
129
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
126
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
12
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
9
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
18
Martin Rakouský
Dukla Praha 4
14
David Kropík
Dukla Praha 4
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.