Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Božetěch Tvarůžek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1948
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
31.8. 16:00
AM016
L.Zubří - Ostrava
24 : 19
Žákovská liga starších žáků
11.4. 16:15
AO210
Kutná Hora - Zubří A
8 : 31
11.4. 15:20
AO209
Sokol Nové Veselí A - HK B Most
29 : 22
11.4. 13:30
AO207
Zubří A - Sokol Nové Veselí A
21 : 16
11.4. 12:35
AO206
HK B Most - Litovel
25 : 26
11.4. 10:45
AO204
Zubří A - Litovel
28 : 18
11.4. 09:50
AO203
Kutná Hora - HK B Most
20 : 23
11.4. 08:00
AO201
HK B Most - Zubří A
14 : 26
MSL muži
7.6. 10:00
NA086
Trnávka - Orlová
31 : 20
30.5. 10:00
NA083
Třinec - Paskov
31 : 29
9.5. 18:00
NA067
Paskov - Krmelín
23 : 27
3.5. 14:30
NA065
Suchdol n/O - Paskov
30 : 24
2.5. 10:30
NA061
Třinec - Trnávka
26 : 35
26.4. 10:00
NA056
Trnávka - Paskov
38 : 23
26.10. 10:30
NA031
Krmelín - Trnávka
32 : 23
19.10. 14:30
NA030
Suchdol n/O - Krmelín
24 : 26
12.10. 14:30
NA021
Suchdol n/O - Trnávka
32 : 20
5.10. 10:00
NA016
Trnávka - Třinec
31 : 10
28.9. 14:30
NA012
Suchdol n/O - Nový Jičín
30 : 22
MSL starší žáci SKUPINA A
16.5. 10:20
NB045
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
5.5. 16:30
NB058
Ostrava - Karviná A
7 : 45
16.11. 10:20
NB030
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
8.11. 13:30
NB027
Karviná A - Kopřivnice A
28 : 26
14.10. 17:00
NB016
Ostrava - Polanka
22 : 32
11.10. 10:00
NB015
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
23.9. 17:00
NB007
Kopřivnice A - Ostrava
42 : 14
14.9. 10:20
NB001
Polanka - Ostrava
36 : 17
nezadáno
NB021
Kopřivnice A - Polanka
39 : 14
MSL mladší žáci SKUPINA A
6.6. 10:30
NC038
Karviná A - Polanka A
44 : 22
6.6. 09:00
NC039
Karviná B - F.-Místek A
21 : 39
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
Tabulka střelců
Zdeněk Jelínek
Jiskra Zruč n. S.
129
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
126
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
12
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
9
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
18
Martin Rakouský
Dukla Praha 4
14
David Kropík
Dukla Praha 4
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.