Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Jiří Prudký
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1949
Typ licence
Licence B
Platnost licence
1.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
1.9. 20:00
AM028
Juliánov - Ivančice
28 : 33
Žákovská liga starších žáků
3.5. 15:20
AO269
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
3.5. 13:30
AO267
Telnice - Strakonice
19 : 23
3.5. 11:40
AO265
Strakonice - Talent A
18 : 24
3.5. 09:50
AO263
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
3.5. 08:00
AO261
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
21.3. 15:20
AO169
Uherské Hradiště - Liberec A
18 : 27
21.3. 13:30
AO167
Sokol Nové Veselí A - Uherské Hradiště
21 : 18
21.3. 11:40
AO165
Uherské Hradiště - Karviná A
18 : 34
21.3. 09:50
AO163
Karviná A - Liberec A
35 : 18
21.3. 08:00
AO161
Liberec A - Sokol Nové Veselí A
23 : 25
Jihomoravská liga mužů
24.5. 16:00
LA074
Sokolnice - Nové Bránice
22 : 18
17.5. 11:00
LA068
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
26 : 25
19.4. 11:00
LA117
Hostěrádky - H.Brod
20 : 28
12.4. 16:00
LA113
Sokolnice - Hostěrádky
32 : 24
11.4. 17:00
LA109
Třešť - Bystřice n.P.
15 : 21
29.3. 12:30
LA107
Újezd u Brna - Nové Bránice
24 : 28
22.3. 17:00
LA101
Tišnov - SHC Maloměřice B
31 : 27
22.3. 10:30
LA098
Nové Bránice - Třešť
32 : 18
15.3. 14:00
LA094
Újezd u Brna - Sokolnice
30 : 25
23.11. 10:30
LA052
Nové Bránice - SHC Maloměřice B
34 : 20
2.11. 10:30
LA063
Nové Bránice - SK Kuřim B
20 : 17
19.10. 16:00
LA028
Sokolnice - Újezd u Brna
40 : 32
12.10. 15:30
LA022
Újezd u Brna - Tišnov
15 : 29
21.9. 16:00
LA006
Sokolnice - H.Brod
29 : 33
20.9. 15:00
LA004
SK Kuřim B - D. Cerekev
18 : 17
Jihomoravská liga st. žáků
24.5. 12:30
LF074
Sokolnice - Nové Bránice
18 : 10
9.5. 10:30
LF128
KP Brno - Telnice
20 : 33
26.4. 10:30
LF124
Nové Bránice - Juliánov
28 : 27
25.4. 09:15
LF122
Bohunice - Ivančice
28 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
Tabulka střelců
Zdeněk Jelínek
Jiskra Zruč n. S.
129
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
126
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
12
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
9
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
18
Martin Rakouský
Dukla Praha 4
14
David Kropík
Dukla Praha 4
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.