Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Zdeněk Tůma
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
11.4. 18:00
AC114
Zruč n.S. - Č.Budějovice
28 : 24
21.2. 18:00
AC075
Zruč n.S. - Milevsko
34 : 19
2.liga muži SVČ
1.3. 17:00
AD082
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
22 : 23
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 15:00
AH123
D. Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
27 : 24
15.11. 14:00
AH045
Náchod - TJ Košutka
26 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
21.2. 16:00
AK075
TJ Sparta Kutná Hora - Loko Louny
31 : 29
15.2. 17:00
AK067
Chrudim - Náchod
16 : 38
28.9. 17:00
AK007
Chrudim - S.Vršovice
19 : 44
Žákovská liga starších žaček
22.3. 15:30
AP190
Písek - J.Hradec
22 : 14
22.3. 13:50
AP188
ZŠ Holečkova - Písek
13 : 16
22.3. 12:10
AP186
Havl. Brod A - ZŠ Holečkova
32 : 16
22.3. 10:30
AP184
J.Hradec - ZŠ Holečkova
25 : 22
22.3. 08:50
AP182
ZŠ Holečkova - Slavia
15 : 22
2.liga ženy Č
26.10. 16:00
AS029
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
19 : 27
26.10. 10:00
AS025
Astra - Loko Cheb
25 : 17
2.liga ženy M-A
1.3. 15:00
ATA017
DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
27 : 34
2.liga ženy M jih
5.10. 17:00
ATC007
DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
31 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.A
26.10. 14:00
AUA014
Astra Praha - SVŠ Plzeň
11 : 31
Liga mladší dorostenky M sk.C
5.10. 15:00
AVC007
DHK Pardubice - DHK Zora Olomouc B
24 : 22
2.liga mladší dorostenky M
23.5. 15:00
AVF056
H.Brod - Bohunice
26 : 17
Jihomoravská liga mužů
23.5. 17:00
LA073
H.Brod - Bystřice n.P.
32 : 17
25.4. 17:00
LA123
D. Cerekev - SHC Maloměřice B
29 : 21
Moravská liga
25.4. 13:00
OB089
Sokol Nové Veselí B - Žeravice
32 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
Tabulka střelců
Zdeněk Jelínek
Jiskra Zruč n. S.
129
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
126
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
12
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
9
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
18
Martin Rakouský
Dukla Praha 4
14
David Kropík
Dukla Praha 4
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.