Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Petr Voženílek
Mateřský klub
DHK Pardubice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.8.2016
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.5. 16:00
AP269
DHK Pardubice A - DHK B Most
22 : 24
1.5. 14:00
AP267
Poruba - DHK Pardubice A
17 : 29
12.4. 10:45
AP214
DHK Pardubice A - Tachov
28 : 14
12.4. 08:00
AP211
Zlín A - DHK Pardubice A
26 : 10
21.3. 15:20
AP179
Zlín B - DHK Pardubice A
22 : 12
21.3. 08:00
AP171
DHK Pardubice A - Žirovnice
18 : 14
28.2. 16:30
AP110
DHK Pardubice A - Bohunice
13 : 18
28.2. 14:50
AP108
ZŠ Holečkova - DHK Pardubice A
10 : 21
8.2. 14:55
AP088
Loko Cheb - DHK Pardubice A
18 : 26
8.2. 10:20
AP083
DHK Pardubice A - Hodonín A
22 : 17
18.1. 16:00
AP049
DHK Pardubice A - Veselí n.M.
11 : 25
18.1. 14:00
AP047
Otrokovice - DHK Pardubice A
19 : 15
18.1. 12:00
AP045
DHK Pardubice A - DHC Plzeň A
15 : 21
18.1. 09:00
AP042
J.Hradec - DHK Pardubice A
24 : 16
Liga mladší dorostenky M sk.C
30.11. 15:00
AVC029
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 28
22.11. 13:00
AVC027
Bohunice - DHK Pardubice
26 : 20
16.11. 10:15
AVC022
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice
22 : 24
9.11. 13:00
AVC021
DHK Pardubice - Poruba
17 : 38
2.11. 15:00
AVC017
H.Brod - DHK Pardubice
35 : 27
26.10. 15:00
AVC014
HK Ivančice - DHK Pardubice
35 : 12
19.10. 15:45
AVC012
DHK Pardubice - Bohunice
21 : 20
28.9. 15:00
AVC006
Poruba - DHK Pardubice
38 : 20
20.9. 09:30
AVC002
DHK Pardubice - H.Brod
31 : 21
2.liga mladší dorostenky M
17.5. 10:15
AVF052
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice
22 : 20
25.4. 09:00
AVF038
H.Brod - DHK Pardubice
32 : 19
22.3. 10:00
AVF054
DHK Pardubice - Zábřeh
31 : 31
15.2. 13:00
AVF010
DHK Pardubice - H.Brod
20 : 28
1.2. 13:00
AVF003
DHK Pardubice - Karviná
23 : 19
jaro - přebor starších žákyň
18.4. 14:30
CZ012
DHK Pardubice A - TJ Sokol Bělá
18 : 11
18.4. 13:10
CZ011
TJ Turnov - DHK Pardubice A
7 : 12
Další
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
Tabulka střelců
Zdeněk Jelínek
Jiskra Zruč n. S.
129
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
126
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
12
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
9
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
18
Martin Rakouský
Dukla Praha 4
14
David Kropík
Dukla Praha 4
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.