Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Stanislav Švec
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p. B.
Rok narození
1976
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.3.2019
Koučovaná utkání
2.liga muži SVČ
25.4. 17:00
AD124
TJ Sokol Bělá - HK Lovosice B
26 : 43
14.3. 17:00
AD096
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
39 : 24
7.3. 17:00
AD085
TJ Sokol Bělá - Jablonec
19 : 30
30.11. 16:00
AD058
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
45 : 21
22.11. 17:00
AD052
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
26 : 26
16.11. 18:30
AD045
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
37 : 29
8.11. 17:00
AD041
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
19 : 32
2.11. 16:00
AD005
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
31 : 23
26.10. 17:00
AD032
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
30 : 23
Žákovská liga starších žáků
2.5. 17:00
AO300
TJ Sokol Bělá - HK B Most
28 : 21
2.5. 15:00
AO298
Zlín A - TJ Sokol Bělá
20 : 21
2.5. 12:00
AO295
STM Olomouc - TJ Sokol Bělá
20 : 19
2.5. 10:00
AO293
TJ Sokol Bělá - Uherské Hradiště
22 : 14
11.4. 17:15
AO220
TJ Sokol Bělá - Karviná A
14 : 30
11.4. 15:25
AO218
Strakonice - TJ Sokol Bělá
15 : 25
11.4. 12:40
AO215
Pardubice - TJ Sokol Bělá
15 : 20
11.4. 10:50
AO213
TJ Sokol Bělá - Chodov
19 : 17
21.3. 17:30
AO160
TJ Sokol Bělá - Talent A
12 : 27
21.3. 15:30
AO158
Zubří A - TJ Sokol Bělá
23 : 16
21.3. 12:30
AO155
Sokol Úvaly A - TJ Sokol Bělá
26 : 19
21.3. 10:30
AO153
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
28.2. 14:20
AO125
TJ Sokol Bělá - Náchod
16 : 15
28.2. 12:40
AO124
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
21 : 27
28.2. 09:00
AO121
Liberec A - TJ Sokol Bělá
28 : 24
Společný přebor starších žáků
30.5. 16:30
BG067
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
19 : 11
30.5. 14:30
BG064
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
11 : 16
30.5. 13:10
BG062
Dukla Praha - TJ Sokol Bělá
20 : 13
30.5. 11:50
BG060
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
21 : 10
30.5. 09:50
BG057
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
8 : 13
16.5. 11:20
BG045
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
24 : 5
Další
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
Tabulka střelců
Zdeněk Jelínek
Jiskra Zruč n. S.
129
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
126
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
12
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
9
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
18
Martin Rakouský
Dukla Praha 4
14
David Kropík
Dukla Praha 4
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.