Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Rozpis soutěže
Jaro - skupina A
Jaro - skupina B
Finálový turnaj
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Petr Bujnoch
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
22
Starty
Žákovská liga starších žáků
11.04. [AO238]
F.-Místek A - Náchod
23 : 19
1 branek
11.04. [AO236]
STM Olomouc - F.-Místek A
21 : 20
0 branek
11.04. [AO234]
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
0 branek
11.04. [AO232]
F.-Místek A - Jičín
25 : 19
0 branek
21.03. [AO159]
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
0 branek
21.03. [AO156]
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
0 branek
21.03. [AO153]
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
0 branek
21.03. [AO151]
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
0 branek
18.01. [AO050]
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
0 branek
18.01. [AO047]
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
0 branek
18.01. [AO044]
F.-Místek A - Litovel
32 : 10
1 branek
18.01. [AO041]
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
0 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
30.05. [NB035]
F.-Místek A - Karviná A
31 : 19
0 branek
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
0 branek
16.05. [NB045]
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
2 branek
07.05. [NB040]
Ostrava - F.-Místek A
11 : 34
0 branek
28.04. [NB055]
F.-Místek A - Ostrava
39 : 19
0 branek
14.03. [NB047]
F.-Místek A - Kopřivnice A
30 : 27
0 branek
16.11. [NB030]
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
0 branek
08.11. [NB025]
F.-Místek A - Ostrava
38 : 16
1 branek
MSL starší žáci SKUPINA B
06.06. [ND039]
Sokol Krmelín - F.-Místek B
12 : 30
4 branek
30.05. [ND035]
F.-Místek B - Karviná B
21 : 20
1 branek
24.05. [ND032]
Kopřivnice B - F.-Místek B
15 : 32
1 branek
16.05. [ND045]
F.-Místek B - Nový Jičín
38 : 18
2 branek
10.05. [ND060]
Nový Jičín - F.-Místek B
18 : 30
0 branek
25.04. [ND054]
F.-Místek B - Sokol Krmelín
36 : 13
3 branek
18.04. [ND050]
Karviná B - F.-Místek B
24 : 27
1 branek
14.03. [ND047]
F.-Místek B - Kopřivnice B
28 : 25
2 branek
16.11. [ND030]
Nový Jičín - F.-Místek B
16 : 29
0 branek
01.11. [ND024]
F.-Místek B - Sokol Krmelín
28 : 16
1 branek
Další
Předchozí kola
Finálový turnaj - výsledky
video
online
L.Vršovice - Dukla Praha
8 : 10
video
online
S.Vršovice - Sokol Úvaly A
11 : 14
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
8 : 13
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla Praha
8 : 13
video
online
AŠ Ml. Boleslav - L.Vršovice
11 : 11
video
online
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
21 : 10
video
online
L.Vršovice - Sokol Úvaly A
11 : 19
video
online
Dukla Praha - TJ Sokol Bělá
20 : 13
video
online
S.Vršovice - AŠ Ml. Boleslav
12 : 9
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
11 : 16
video
online
S.Vršovice - L.Vršovice
9 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla Praha
9 : 11
video
online
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
19 : 11
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
16 : 15
video
online
Dukla Praha - S.Vršovice
26 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla Praha
5
5
0
0
80 : 47
10
2
Sokol Úvaly A
5
4
0
1
73 : 61
8
3
TJ Sokol Bělá
5
3
0
2
77 : 65
6
4
L.Vršovice
5
1
1
3
53 : 68
3
5
S.Vršovice
5
1
0
4
51 : 82
2
6
AŠ Ml. Boleslav
5
0
1
4
52 : 63
1
Tabulka střelců
Lukáš Kaplan
Dukla Praha
98
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
69
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Březina
Sokol Úvaly A
7
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
6
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
32
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
18
Ondřej Kratochvíl
Dukla Praha
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.