Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Vojtěch Konvička
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
149
Starty
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO279]
Kopřivnice A - F.-Místek A
30 : 21
3 branek
02.05. [AO276]
F.-Místek A - Pardubice
30 : 20
6 branek
02.05. [AO273]
Liberec A - F.-Místek A
21 : 29
3 branek
02.05. [AO271]
F.-Místek A - Kutná Hora
20 : 29
3 branek
21.03. [AO159]
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
3 branek
21.03. [AO156]
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
2 branek
21.03. [AO153]
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
0 branek
21.03. [AO151]
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
1 branek
28.02. [AO119]
V. Bystřice - F.-Místek A
25 : 27
4 branek
28.02. [AO116]
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
4 branek
28.02. [AO113]
Telnice - F.-Místek A
14 : 28
4 branek
28.02. [AO111]
F.-Místek A - Karviná A
15 : 26
1 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
30.05. [NB035]
F.-Místek A - Karviná A
31 : 19
2 branek
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
0 branek
16.05. [NB045]
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
5 branek
10.05. [NB060]
Polanka - F.-Místek A
19 : 35
6 branek
07.05. [NB040]
Ostrava - F.-Místek A
11 : 34
11 branek
28.04. [NB055]
F.-Místek A - Ostrava
39 : 19
9 branek
18.04. [NB050]
Karviná A - F.-Místek A
35 : 25
1 branek
14.03. [NB047]
F.-Místek A - Kopřivnice A
30 : 27
2 branek
16.11. [NB030]
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
1 branek
08.11. [NB025]
F.-Místek A - Ostrava
38 : 16
7 branek
25.10. [NB020]
Karviná A - F.-Místek A
28 : 24
3 branek
18.10. [NB017]
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
5 branek
11.10. [NB015]
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
4 branek
MSL starší žáci SKUPINA B
06.06. [ND039]
Sokol Krmelín - F.-Místek B
12 : 30
5 branek
30.05. [ND035]
F.-Místek B - Karviná B
21 : 20
3 branek
24.05. [ND032]
Kopřivnice B - F.-Místek B
15 : 32
10 branek
16.05. [ND045]
F.-Místek B - Nový Jičín
38 : 18
8 branek
18.04. [ND050]
Karviná B - F.-Místek B
24 : 27
6 branek
Další
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly B, 31.5. - výsledky
video
online
L.Vršovice - Sokol Úvaly B
13 : 12
video
online
Chodov - Ml. Boleslav
18 : 12
video
online
Příbram - L.Vršovice
6 : 18
video
online
Sokol Úvaly B - Chodov
13 : 17
video
online
Ml. Boleslav - Příbram
17 : 14
video
online
L.Vršovice - Chodov
18 : 16
video
online
Příbram - Sokol Úvaly B
6 : 16
video
online
Ml. Boleslav - L.Vršovice
16 : 13
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
13 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Úvaly B
18
12
1
5
230 : 178
25
2
Mělník B
18
12
1
5
236 : 183
25
3
TJ Sokol Bělá
18
12
0
6
236 : 189
24
4
L.Vršovice
18
10
3
5
251 : 226
23
5
Chodov
18
8
1
9
231 : 234
17
6
Příbram
18
3
0
15
137 : 257
6
7
Ml. Boleslav
18
3
0
15
175 : 229
6
Tabulka střelců
Kryšpín Černý
Wendy Mělník B
77
Jan Bolehovský
Lokomotiva Vršovice
76
Jakub Týnský
Lokomotiva Vršovice
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
8
Matěj Humpola
TJ Sokol Bělá
8
Michal Hájek
Sokol Úvaly B
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Týnský
Lokomotiva Vršovice
22
Lukáš Hackl
TJ JM Chodov
20
Lucie Procházková
Spartak Příbram
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.