Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Rozpis soutěže
podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Vojtěch Konvička
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
149
Starty
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO279]
Kopřivnice A - F.-Místek A
30 : 21
3 branek
02.05. [AO276]
F.-Místek A - Pardubice
30 : 20
6 branek
02.05. [AO273]
Liberec A - F.-Místek A
21 : 29
3 branek
02.05. [AO271]
F.-Místek A - Kutná Hora
20 : 29
3 branek
21.03. [AO159]
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
3 branek
21.03. [AO156]
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
2 branek
21.03. [AO153]
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
0 branek
21.03. [AO151]
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
1 branek
28.02. [AO119]
V. Bystřice - F.-Místek A
25 : 27
4 branek
28.02. [AO116]
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
4 branek
28.02. [AO113]
Telnice - F.-Místek A
14 : 28
4 branek
28.02. [AO111]
F.-Místek A - Karviná A
15 : 26
1 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
30.05. [NB035]
F.-Místek A - Karviná A
31 : 19
2 branek
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
0 branek
16.05. [NB045]
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
5 branek
10.05. [NB060]
Polanka - F.-Místek A
19 : 35
6 branek
07.05. [NB040]
Ostrava - F.-Místek A
11 : 34
11 branek
28.04. [NB055]
F.-Místek A - Ostrava
39 : 19
9 branek
18.04. [NB050]
Karviná A - F.-Místek A
35 : 25
1 branek
14.03. [NB047]
F.-Místek A - Kopřivnice A
30 : 27
2 branek
16.11. [NB030]
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
1 branek
08.11. [NB025]
F.-Místek A - Ostrava
38 : 16
7 branek
25.10. [NB020]
Karviná A - F.-Místek A
28 : 24
3 branek
18.10. [NB017]
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
5 branek
11.10. [NB015]
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
4 branek
MSL starší žáci SKUPINA B
06.06. [ND039]
Sokol Krmelín - F.-Místek B
12 : 30
5 branek
30.05. [ND035]
F.-Místek B - Karviná B
21 : 20
3 branek
24.05. [ND032]
Kopřivnice B - F.-Místek B
15 : 32
10 branek
16.05. [ND045]
F.-Místek B - Nový Jičín
38 : 18
8 branek
18.04. [ND050]
Karviná B - F.-Místek B
24 : 27
6 branek
Další
Předchozí kola
6.termín, Příbram, 12.10. - výsledky
video
online
Příbram - Mělník A
3 : 25
video
online
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
5 : 9
video
online
Mělník A - Zruč n.S.
36 : 10
video
online
Příbram - Kutná Hora
5 : 11
video
online
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
10 : 10
video
online
Mělník A - Kutná Hora
21 : 10
video
online
Příbram - Sokol Úvaly B
4 : 13
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
7 : 15
video
online
Sokol Úvaly B - Mělník A
4 : 29
video
online
Zruč n.S. - Příbram
14 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mělník A
16
15
0
1
357 : 150
30
2
Kutná Hora
16
13
1
2
238 : 132
27
3
Úvaly
15
11
1
3
253 : 177
23
4
Zruč n.S.
16
8
1
7
204 : 194
17
5
Sokol Úvaly B
15
6
1
8
145 : 199
13
6
Ml. Boleslav
16
5
0
11
146 : 205
10
7
Mělník B
16
5
0
11
139 : 240
10
8
Příbram
16
3
0
13
116 : 211
6
9
TJ Sokol Bělá
16
3
0
13
132 : 222
6
Tabulka střelců
Vít Horáček
Wendy Mělník A
92
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
66
Jiří Červený
Sparta Kutná Hora
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
5
Mikuláš Kabátník
TJ Sokol Bělá
5
Jakub Peca
TJ AŠ Mladá Boleslav
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly A
14
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
12
Michal Laksar
Wendy Mělník B
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.