Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
SRL
Krajské školní ligy
Jakub Ondrušík
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
50
Počet branek
156
Starty
Žákovská liga starších žáků
11.04. [AO238]
F.-Místek A - Náchod
23 : 19
4 branek
11.04. [AO236]
STM Olomouc - F.-Místek A
21 : 20
2 branek
11.04. [AO234]
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
0 branek
11.04. [AO232]
F.-Místek A - Jičín
25 : 19
2 branek
21.03. [AO159]
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
1 branek
21.03. [AO156]
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
0 branek
21.03. [AO153]
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
3 branek
21.03. [AO151]
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
1 branek
28.02. [AO119]
V. Bystřice - F.-Místek A
25 : 27
0 branek
28.02. [AO116]
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
0 branek
28.02. [AO113]
Telnice - F.-Místek A
14 : 28
0 branek
28.02. [AO111]
F.-Místek A - Karviná A
15 : 26
2 branek
08.02. [AO080]
F.-Místek A - Loko Louny
19 : 26
0 branek
08.02. [AO078]
Zlín A - F.-Místek A
18 : 13
0 branek
08.02. [AO075]
Sokol Nové Veselí A - F.-Místek A
25 : 19
2 branek
08.02. [AO073]
F.-Místek A - Chodov
17 : 18
1 branek
18.01. [AO050]
Uherské Hradiště - F.-Místek A
18 : 39
7 branek
18.01. [AO047]
F.-Místek A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 17
0 branek
18.01. [AO044]
F.-Místek A - Litovel
32 : 10
2 branek
18.01. [AO041]
Strakonice - F.-Místek A
19 : 31
0 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
30.05. [NB035]
F.-Místek A - Karviná A
31 : 19
0 branek
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
3 branek
16.05. [NB045]
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
5 branek
07.05. [NB040]
Ostrava - F.-Místek A
11 : 34
3 branek
28.04. [NB055]
F.-Místek A - Ostrava
39 : 19
4 branek
18.04. [NB050]
Karviná A - F.-Místek A
35 : 25
3 branek
14.03. [NB047]
F.-Místek A - Kopřivnice A
30 : 27
0 branek
16.11. [NB030]
Polanka - F.-Místek A
15 : 23
0 branek
08.11. [NB025]
F.-Místek A - Ostrava
38 : 16
2 branek
25.10. [NB020]
Karviná A - F.-Místek A
28 : 24
1 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Wendy Mělník
31 : 24
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav B
26 : 24
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice B
25 : 19
video
online
Wendy Mělník - S.Vršovice B
33 : 29
video
online
L.Vršovice - Ledeč n.S.
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav B
12
9
1
2
322 : 255
19
2
L.Vršovice
12
9
0
3
321 : 298
18
3
Kutná Hora
12
5
2
5
274 : 256
12
4
Ledeč n.S.
12
5
2
5
272 : 292
12
5
Wendy Mělník
12
5
0
7
287 : 298
10
6
HK B Most
12
4
1
7
280 : 310
9
7
S.Vršovice B
12
2
0
10
259 : 306
4
Tabulka střelců
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav B
70
Pavel Kotisa
Lokomotiva Vršovice
64
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Polívka
TJ Sparta Kutná Hora
16
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
16
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
42
Jan Běloch
Wendy Mělník
26
Antonín Sucharda
TJ AŠ Ml. Boleslav B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.