Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Lukáš Padevět
Post
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
47
Počet branek
96
Starty
2.liga mladší dorostenci Č
15.02. [AK069]
1.HC Pardubice - HK B Most
23 : 31
0 branek
07.12. [AK065]
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
34 : 29
0 branek
12.10. [AK021]
1.HC Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
28 : 16
1 branek
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO278]
Pardubice - Liberec A
15 : 32
0 branek
02.05. [AO276]
F.-Místek A - Pardubice
30 : 20
2 branek
02.05. [AO274]
Kutná Hora - Pardubice
36 : 14
1 branek
02.05. [AO272]
Pardubice - Kopřivnice A
17 : 26
1 branek
11.04. [AO219]
Pardubice - Chodov
12 : 29
6 branek
11.04. [AO217]
Karviná A - Pardubice
32 : 7
1 branek
11.04. [AO215]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
15 : 20
4 branek
11.04. [AO212]
Strakonice - Pardubice
24 : 11
4 branek
28.02. [AO149]
Sokol Úvaly A - Pardubice
27 : 17
1 branek
28.02. [AO146]
Pardubice - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 25
1 branek
28.02. [AO143]
STM Olomouc - Pardubice
25 : 19
0 branek
28.02. [AO141]
Pardubice - Sokol Nové Veselí A
18 : 29
2 branek
08.02. [AO059]
Pardubice - V. Bystřice
14 : 24
0 branek
08.02. [AO057]
Uherské Hradiště - Pardubice
23 : 14
0 branek
08.02. [AO055]
Pardubice - Náchod
21 : 17
3 branek
08.02. [AO052]
Zubří A - Pardubice
26 : 11
2 branek
Inter REG liga - STŽ
31.05. [IRA147]
Náchod - Pardubice
15 : 12
0 branek
31.05. [IRA145]
Turnov - Pardubice
10 : 32
3 branek
31.05. [IRA143]
Pardubice - Liberec A
15 : 21
4 branek
31.05. [IRA141]
Pardubice - Jičín
10 : 32
2 branek
10.05. [IRA118]
Pardubice - D.Králové
18 : 11
1 branek
10.05. [IRA116]
Jičín - Pardubice
25 : 19
0 branek
10.05. [IRA112]
Pardubice - Náchod
10 : 15
1 branek
30.11. [IRA1306]
Pardubice - Jičín
14 : 21
2 branek
30.11. [IRA1303]
Náchod - Pardubice
18 : 16
1 branek
30.11. [IRA1301]
Pardubice - D.Králové
20 : 12
7 branek
17.11. [IRA1205]
Liberec A - Pardubice
36 : 26
0 branek
Další
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly B, 31.5. - výsledky
video
online
L.Vršovice - Sokol Úvaly B
13 : 12
video
online
Chodov - Ml. Boleslav
18 : 12
video
online
Příbram - L.Vršovice
6 : 18
video
online
Sokol Úvaly B - Chodov
13 : 17
video
online
Ml. Boleslav - Příbram
17 : 14
video
online
L.Vršovice - Chodov
18 : 16
video
online
Příbram - Sokol Úvaly B
6 : 16
video
online
Ml. Boleslav - L.Vršovice
16 : 13
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
13 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Úvaly B
18
12
1
5
230 : 178
25
2
Mělník B
18
12
1
5
236 : 183
25
3
TJ Sokol Bělá
18
12
0
6
236 : 189
24
4
L.Vršovice
18
10
3
5
251 : 226
23
5
Chodov
18
8
1
9
231 : 234
17
6
Příbram
18
3
0
15
137 : 257
6
7
Ml. Boleslav
18
3
0
15
175 : 229
6
Tabulka střelců
Kryšpín Černý
Wendy Mělník B
77
Jan Bolehovský
Lokomotiva Vršovice
76
Jakub Týnský
Lokomotiva Vršovice
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
8
Matěj Humpola
TJ Sokol Bělá
8
Michal Hájek
Sokol Úvaly B
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Týnský
Lokomotiva Vršovice
22
Lukáš Hackl
TJ JM Chodov
20
Lucie Procházková
Spartak Příbram
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.