Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Rozpis soutěže
jarní část
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Lukáš Padevět
Post
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
47
Počet branek
96
Starty
2.liga mladší dorostenci Č
15.02. [AK069]
1.HC Pardubice - HK B Most
23 : 31
0 branek
07.12. [AK065]
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
34 : 29
0 branek
12.10. [AK021]
1.HC Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
28 : 16
1 branek
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO278]
Pardubice - Liberec A
15 : 32
0 branek
02.05. [AO276]
F.-Místek A - Pardubice
30 : 20
2 branek
02.05. [AO274]
Kutná Hora - Pardubice
36 : 14
1 branek
02.05. [AO272]
Pardubice - Kopřivnice A
17 : 26
1 branek
11.04. [AO219]
Pardubice - Chodov
12 : 29
6 branek
11.04. [AO217]
Karviná A - Pardubice
32 : 7
1 branek
11.04. [AO215]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
15 : 20
4 branek
11.04. [AO212]
Strakonice - Pardubice
24 : 11
4 branek
28.02. [AO149]
Sokol Úvaly A - Pardubice
27 : 17
1 branek
28.02. [AO146]
Pardubice - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 25
1 branek
28.02. [AO143]
STM Olomouc - Pardubice
25 : 19
0 branek
28.02. [AO141]
Pardubice - Sokol Nové Veselí A
18 : 29
2 branek
08.02. [AO059]
Pardubice - V. Bystřice
14 : 24
0 branek
08.02. [AO057]
Uherské Hradiště - Pardubice
23 : 14
0 branek
08.02. [AO055]
Pardubice - Náchod
21 : 17
3 branek
08.02. [AO052]
Zubří A - Pardubice
26 : 11
2 branek
Inter REG liga - STŽ
31.05. [IRA147]
Náchod - Pardubice
15 : 12
0 branek
31.05. [IRA145]
Turnov - Pardubice
10 : 32
3 branek
31.05. [IRA143]
Pardubice - Liberec A
15 : 21
4 branek
31.05. [IRA141]
Pardubice - Jičín
10 : 32
2 branek
10.05. [IRA118]
Pardubice - D.Králové
18 : 11
1 branek
10.05. [IRA116]
Jičín - Pardubice
25 : 19
0 branek
10.05. [IRA112]
Pardubice - Náchod
10 : 15
1 branek
30.11. [IRA1306]
Pardubice - Jičín
14 : 21
2 branek
30.11. [IRA1303]
Náchod - Pardubice
18 : 16
1 branek
30.11. [IRA1301]
Pardubice - D.Králové
20 : 12
7 branek
17.11. [IRA1205]
Liberec A - Pardubice
36 : 26
0 branek
Další
Předchozí kola
5.turnaj, Mělník, 30.5. - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sparta Kutná Hora
12
8
1
3
152 : 86
17
2
DHK Pardubice A
12
8
1
3
125 : 104
17
3
TJ Turnov
12
6
2
4
116 : 95
14
4
TJ Sokol Bělá
12
0
0
12
64 : 172
0
Tabulka střelců
Klára Zatloukalová
TJ Sparta Kutná Hora
36
Štěpánka Neumanová
TJ Sparta Kutná Hora
36
Nikola Mistrová
TJ Sparta Kutná Hora
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Cvrčková
TJ Turnov
6
Klára Zatloukalová
TJ Sparta Kutná Hora
5
Veronika Víšková
TJ Turnov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Štěpánka Neumanová
TJ Sparta Kutná Hora
12
Klára Zatloukalová
TJ Sparta Kutná Hora
8
Eliška Vlasáková
TJ Sparta Kutná Hora
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.