Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Rozpis soutěže
Podzim
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Lukáš Padevět
Post
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
47
Počet branek
96
Starty
2.liga mladší dorostenci Č
15.02. [AK069]
1.HC Pardubice - HK B Most
23 : 31
0 branek
07.12. [AK065]
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
34 : 29
0 branek
12.10. [AK021]
1.HC Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
28 : 16
1 branek
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO278]
Pardubice - Liberec A
15 : 32
0 branek
02.05. [AO276]
F.-Místek A - Pardubice
30 : 20
2 branek
02.05. [AO274]
Kutná Hora - Pardubice
36 : 14
1 branek
02.05. [AO272]
Pardubice - Kopřivnice A
17 : 26
1 branek
11.04. [AO219]
Pardubice - Chodov
12 : 29
6 branek
11.04. [AO217]
Karviná A - Pardubice
32 : 7
1 branek
11.04. [AO215]
Pardubice - TJ Sokol Bělá
15 : 20
4 branek
11.04. [AO212]
Strakonice - Pardubice
24 : 11
4 branek
28.02. [AO149]
Sokol Úvaly A - Pardubice
27 : 17
1 branek
28.02. [AO146]
Pardubice - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 25
1 branek
28.02. [AO143]
STM Olomouc - Pardubice
25 : 19
0 branek
28.02. [AO141]
Pardubice - Sokol Nové Veselí A
18 : 29
2 branek
08.02. [AO059]
Pardubice - V. Bystřice
14 : 24
0 branek
08.02. [AO057]
Uherské Hradiště - Pardubice
23 : 14
0 branek
08.02. [AO055]
Pardubice - Náchod
21 : 17
3 branek
08.02. [AO052]
Zubří A - Pardubice
26 : 11
2 branek
Inter REG liga - STŽ
31.05. [IRA147]
Náchod - Pardubice
15 : 12
0 branek
31.05. [IRA145]
Turnov - Pardubice
10 : 32
3 branek
31.05. [IRA143]
Pardubice - Liberec A
15 : 21
4 branek
31.05. [IRA141]
Pardubice - Jičín
10 : 32
2 branek
10.05. [IRA118]
Pardubice - D.Králové
18 : 11
1 branek
10.05. [IRA116]
Jičín - Pardubice
25 : 19
0 branek
10.05. [IRA112]
Pardubice - Náchod
10 : 15
1 branek
30.11. [IRA1306]
Pardubice - Jičín
14 : 21
2 branek
30.11. [IRA1303]
Náchod - Pardubice
18 : 16
1 branek
30.11. [IRA1301]
Pardubice - D.Králové
20 : 12
7 branek
17.11. [IRA1205]
Liberec A - Pardubice
36 : 26
0 branek
Další
Předchozí kola
10. turnaj, 30.5.2015, Astra - výsledky
video
online
Háje - Slavia
4 : 13
video
online
Kobylisy II A - S.Vršovice
15 : 6
video
online
Slavia - Kobylisy II B
21 : 4
video
online
DHKPardubice - Háje
10 : 7
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II B
6 : 16
video
online
Kobylisy II A - DHKPardubice
14 : 9
video
online
S.Vršovice - Háje
4 : 14
video
online
Kobylisy II A - Slavia
11 : 16
video
online
S.Vršovice - DHKPardubice
5 : 12
video
online
Astra - Kobylisy II A
6 : 15
video
online
Háje - DHKPardubice
11 : 8
video
online
Astra - Slavia
5 : 18
video
online
Háje - Kobylisy II A
8 : 11
video
online
DHKPardubice - Astra
11 : 7
video
online
S.Vršovice - Kobylisy II A
3 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
32
30
1
1
433 : 140
59
2
Kobylisy II A
32
27
1
4
512 : 213
55
3
Háje
31
21
1
9
334 : 230
43
4
DHKPardubice
32
21
1
10
361 : 246
43
5
S.Vršovice
31
12
1
18
218 : 280
25
6
Kobylisy II B
32
11
3
18
247 : 401
25
7
Astra
32
9
1
22
215 : 331
19
8
Wendy Mělník
32
7
0
25
201 : 393
14
9
TJ Turnov
32
0
1
31
128 : 415
1
Tabulka střelců
Michaela Voženílková
DHK Pardubice
128
Julie Slavíčková
HC Háje
94
Markéta Bardonová
Sokol Kobylisy II A
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Julie Slavíčková
HC Háje
10
Jana Klímová
HC Háje
9
Michaela Voženílková
DHK Pardubice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Holečková
DHC Slavia Praha
12
Petra Voženílková
DHK Pardubice
10
Adéla Řežábková
DHC Slavia Praha
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.