Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Rozpis soutěže
podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Jan Vitner
Mateřský klub
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
11.4. 10:30
AH112
TJ Sokol Úvaly - Sp.MAS Sezimovo Ústí
31 : 24
21.2. 12:30
AH074
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Košutka
35 : 26
6.12. 16:30
AH062
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
26 : 33
22.11. 12:15
AH050
ČZ HBC Strakonice 1921 - Loko Č.Budějovice
39 : 31
8.11. 09:30
AH040
TJ Sokol Úvaly - Náchod
26 : 29
4.10. 12:30
AH017
ČZ HBC Strakonice 1921 - D. Cerekev
43 : 20
20.9. 14:00
AH001
Náchod - ELP Jablonec
22 : 28
1.liga mladší dorostenci
14.2. 12:00
AJ071
Dukla - D.Králové
40 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
26.4. 14:00
AK121
Lokomotiva Vršovice - Chrudim
31 : 22
11.4. 13:00
AK114
TJ Sparta Kutná Hora - Liberec
28 : 25
29.11. 15:00
AK057
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
22 : 27
26.10. 17:00
AK031
Chrudim - Loko Louny
12 : 47
Žákovská liga starších žáků
28.2. 16:45
AO140
Uherské Hradiště - Kutná Hora
18 : 26
28.2. 14:55
AO138
Talent A - Uherské Hradiště
27 : 11
28.2. 13:05
AO136
Chodov - Talent A
11 : 32
28.2. 11:15
AO134
Kutná Hora - Talent A
18 : 22
28.2. 09:25
AO132
Talent A - Dukla Praha
15 : 13
Žákovská liga starších žaček
2.5. 18:00
AP260
Ivančice - Písek
23 : 18
2.5. 16:00
AP258
Zlín A - Ivančice
12 : 20
2.5. 13:00
AP255
Háje - Ivančice
15 : 22
2.5. 11:15
AP254
Písek - Zlín A
19 : 24
2.5. 10:15
AP253
Ivančice - DHC Plzeň A
24 : 12
2.liga ženy Č
9.5. 17:30
AS123
Milevsko - Ústí n.L.
22 : 30
21.2. 14:15
AS074
Strakonice - TJ Sokol Bělá
24 : 24
22.11. 10:30
AS050
Strakonice - Kobylisy B
30 : 23
4.10. 14:15
AS017
Strakonice - Milevsko
31 : 15
2.liga ženy M jih
19.10. 17:30
ATC012
DHK Pardubice - Bohunice
29 : 20
1.liga starší dorostenky
8.5. 13:00
AU045
Slavia - Písek
29 : 21
Liga starší dorostenky Č sk.B
15.11. 09:00
AUB024
H.Brod - Slavia
26 : 29
2.liga starší dorostenky Č
18.4. 10:00
AUE004
TJ AŠ Mladá Boleslav - S.Vršovice
23 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.turnaj Mělník, 1.11. - výsledky
video
online
Úvaly - Mělník
16 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Příbram
26 : 5
video
online
Úvaly - Všenory
29 : 6
video
online
Mělník - AŠ Ml. Boleslav
13 : 8
video
online
Příbram - Všenory
13 : 9
video
online
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
20 : 11
video
online
Mělník - Příbram
33 : 7
video
online
Všenory - AŠ Ml. Boleslav
6 : 22
video
online
Úvaly - Příbram
24 : 13
video
online
Mělník - Všenory
27 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
18
16
0
2
354 : 170
32
2
Úvaly
18
15
0
3
328 : 159
30
3
TJ Sokol Bělá
18
14
0
4
290 : 153
28
4
AŠ Ml. Boleslav
19
8
1
10
245 : 221
17
5
Mělník
18
7
1
10
284 : 216
15
6
Příbram
18
3
0
15
144 : 389
6
7
Všenory
19
0
0
19
59 : 396
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
111
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
71
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly
8
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
6
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
16
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
14
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.