Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Rozpis soutěže
jarní část
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Jaroslav Artl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
25.4. 15:30
AC123
Milevsko - Sezimovo Ústí
20 : 19
12.4. 17:00
AC113
Sokol Kobylisy - Chodov B
24 : 20
29.3. 18:30
AC108
Třeboň - Milevsko
41 : 9
21.3. 17:00
AC098
Košutka - Třeboň
34 : 30
8.3. 16:00
AC086
S.Vršovice - Milevsko
43 : 15
14.2. 18:00
AC072
S.Vršovice - Sokol Kobylisy
21 : 20
22.11. 18:30
AC053
Milevsko - Bohemians
26 : 25
26.10. 18:00
AC034
Bohemians - Sokol Kobylisy
32 : 30
5.10. 10:45
AC013
Sezimovo Ústí - Starý Plzenec
19 : 19
27.9. 18:00
AC010
Třeboň - Č.Budějovice
42 : 25
20.9. 18:00
AC005
Zruč n.S. - Košutka
21 : 25
2.liga muži SVČ
19.4. 18:30
AD119
Praha 4 - Loko Louny
31 : 28
28.3. 16:00
AD107
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
38 : 19
7.3. 17:00
AD085
TJ Sokol Bělá - Jablonec
19 : 30
1.3. 17:00
AD083
Loko Louny - Kolín
33 : 29
22.2. 17:00
AD075
Libčice n. Vlt. - Loko Louny
29 : 29
6.12. 10:30
AD061
Kolín - Jablonec
22 : 23
1.11. 17:00
AD043
Jablonec - 1.HC Pardubice
33 : 25
26.10. 12:00
AD035
Ústí n.L. - Libčice n. Vlt.
25 : 29
19.10. 16:00
AD025
HK Lovosice B - Jablonec
45 : 14
5.10. 17:00
AD018
Slavia - TJ Sokol Bělá
34 : 25
21.9. 17:30
AD001
Praha 4 - Jablonec
33 : 25
1.liga starší dorostenci
30.11. 18:30
AG059
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
45 : 20
19.10. 14:00
AG025
HK Lovosice - Jičín
34 : 25
2.liga starší dorostenci Č
29.3. 16:30
AH108
Třeboň - D. Cerekev
30 : 13
21.3. 15:00
AH098
TJ Košutka - Třeboň
37 : 27
1.11. 15:00
AH043
ELP Jablonec - Třeboň
35 : 28
5.10. 09:00
AH013
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ELP Jablonec
17 : 31
27.9. 16:00
AH010
Třeboň - Loko Č.Budějovice
27 : 28
1.liga mladší dorostenci
30.11. 16:30
AJ059
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
40 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
5.turnaj, Mělník, 30.5. - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sparta Kutná Hora
12
8
1
3
152 : 86
17
2
DHK Pardubice A
12
8
1
3
125 : 104
17
3
TJ Turnov
12
6
2
4
116 : 95
14
4
TJ Sokol Bělá
12
0
0
12
64 : 172
0
Tabulka střelců
Klára Zatloukalová
TJ Sparta Kutná Hora
36
Štěpánka Neumanová
TJ Sparta Kutná Hora
36
Nikola Mistrová
TJ Sparta Kutná Hora
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Cvrčková
TJ Turnov
6
Klára Zatloukalová
TJ Sparta Kutná Hora
5
Veronika Víšková
TJ Turnov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Štěpánka Neumanová
TJ Sparta Kutná Hora
12
Klára Zatloukalová
TJ Sparta Kutná Hora
8
Eliška Vlasáková
TJ Sparta Kutná Hora
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.