Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Petr Sláma
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
30.5. 13:30
A083
Rokycany - HC Plzeň
20 : 20
23.5. 17:00
A079
Šťáhlavy "B" - Rokycany
29 : 26
19.4. 15:00
A052
Třemošná - Rokycany
15 : 14
26.10. 17:00
A039
Bolevec M.A.T. - Košutka B
33 : 23
5.10. 17:00
A021
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
26 : 22
13.9. 16:00
A07
Rokycany - Třemošná
18 : 22
2 liga muži JZČ
4.4. 15:30
AC079
Starý Plzenec - Sezimovo Ústí
32 : 13
14.2. 17:00
AC071
Košutka - Zruč n.S.
34 : 21
6.12. 17:00
AC063
Košutka - Č.Budějovice
39 : 23
1.liga starší dorostenci
28.2. 14:00
AG084
Dukla - Kopřivnice
31 : 20
9.11. 15:00
AG042
Talent Plzeň - Ostrava
28 : 16
2.liga starší dorostenci Č
14.2. 15:00
AH071
TJ Košutka - 1.HK Dvůr Králové
28 : 19
6.12. 15:00
AH063
TJ Košutka - Loko Č.Budějovice
34 : 21
1.liga mladší dorostenci
28.2. 12:00
AJ084
Dukla - Kopřivnice
40 : 25
9.11. 13:00
AJ042
Talent Plzeň - Zlín
29 : 19
27.9. 12:00
AJ008
Dukla - Strakonice
44 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
20.9. 15:00
AK002
Sokol Šťáhlavy - Lokomotiva Vršovice
36 : 25
Žákovská liga starších žáků
12.4. 17:00
AO230
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
12.4. 16:00
AO229
Telnice - Loko Louny
16 : 24
12.4. 15:00
AO228
Sokol Úvaly A - Kopřivnice A
15 : 31
12.4. 11:00
AO224
Uherské Hradiště - Sokol Úvaly A
18 : 24
21.3. 16:30
AO159
Sokol Úvaly A - F.-Místek A
24 : 22
21.3. 13:30
AO156
F.-Místek A - Zubří A
17 : 22
21.3. 12:30
AO155
Sokol Úvaly A - TJ Sokol Bělá
26 : 19
21.3. 10:30
AO153
TJ Sokol Bělá - F.-Místek A
20 : 16
21.3. 08:30
AO151
F.-Místek A - Talent A
17 : 24
2.liga ženy Č
10.5. 14:00
AS122
Slavoj Tachov - Turnov
28 : 19
11.4. 15:00
AS103
Loko Cheb - Kobylisy B
19 : 25
22.3. 14:00
AS095
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
25 : 22
1.3. 14:00
AS082
Slavoj Tachov - SVŠ Plzeň A
21 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly B, 31.5. - výsledky
video
online
L.Vršovice - Sokol Úvaly B
13 : 12
video
online
Chodov - Ml. Boleslav
18 : 12
video
online
Příbram - L.Vršovice
6 : 18
video
online
Sokol Úvaly B - Chodov
13 : 17
video
online
Ml. Boleslav - Příbram
17 : 14
video
online
L.Vršovice - Chodov
18 : 16
video
online
Příbram - Sokol Úvaly B
6 : 16
video
online
Ml. Boleslav - L.Vršovice
16 : 13
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
13 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Úvaly B
18
12
1
5
230 : 178
25
2
Mělník B
18
12
1
5
236 : 183
25
3
TJ Sokol Bělá
18
12
0
6
236 : 189
24
4
L.Vršovice
18
10
3
5
251 : 226
23
5
Chodov
18
8
1
9
231 : 234
17
6
Příbram
18
3
0
15
137 : 257
6
7
Ml. Boleslav
18
3
0
15
175 : 229
6
Tabulka střelců
Kryšpín Černý
Wendy Mělník B
77
Jan Bolehovský
Lokomotiva Vršovice
76
Jakub Týnský
Lokomotiva Vršovice
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
8
Matěj Humpola
TJ Sokol Bělá
8
Michal Hájek
Sokol Úvaly B
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Týnský
Lokomotiva Vršovice
22
Lukáš Hackl
TJ JM Chodov
20
Lucie Procházková
Spartak Příbram
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.