Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Rozpis soutěže
jarní část
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Karel Liška
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Společná regionální liga starších žákyň
16.5. 14:00
SD-164/10
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
16.5. 13:40
SD-164/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
16.5. 11:00
SD-164/04
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
9 : 5
Společný přebor starších žáků
26.4. 14:30
BG030
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
26 : 15
26.4. 12:10
BG028
L.Vršovice - Mělník
17 : 17
26.4. 11:20
BG027
Dukla Praha - TJ Sokol Bělá
12 : 13
26.4. 09:00
BG025
TJ Sokol Bělá - Mělník
18 : 11
Společný přebor mladších žákyň
8.11. 16:00
BI072
Kobylisy II B - S.Vršovice
3 : 12
8.11. 15:30
BI071
Astra - Wendy Mělník
13 : 6
8.11. 15:00
BI070
Kobylisy II B - Slavia
1 : 14
8.11. 14:30
BI069
Astra - Háje
7 : 8
8.11. 14:00
BI068
Wendy Mělník - Kobylisy II B
7 : 12
8.11. 13:30
BI067
Háje - S.Vršovice
11 : 4
8.11. 13:00
BI066
Wendy Mělník - Kobylisy II A
6 : 22
8.11. 12:30
BI065
S.Vršovice - Slavia
0 : 7
8.11. 11:30
BI063
Kobylisy II A - S.Vršovice
15 : 6
8.11. 10:30
BI061
Kobylisy II B - Háje
6 : 7
8.11. 10:00
BI060
S.Vršovice - Wendy Mělník
11 : 5
8.11. 09:30
BI059
Háje - Slavia
3 : 10
8.11. 09:00
BI058
S.Vršovice - Astra
5 : 7
Mladší žactvo - podzimní část
4.10. 12:45
CM096
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
21 : 11
4.10. 12:00
CM095
Zruč n.S. - Úvaly
7 : 10
4.10. 11:15
CM094
Úvaly - Kutná Hora
12 : 21
4.10. 10:30
CM093
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
17 : 9
4.10. 09:40
CM092
Kutná Hora - Zruč n.S.
15 : 4
4.10. 09:00
CM091
TJ Sokol Bělá - Úvaly
10 : 19
21.9. 12:40
CM056
Zruč n.S. - Mělník B
30 : 5
21.9. 12:00
CM055
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
15 : 6
21.9. 11:10
CM054
Sokol Úvaly B - Mělník B
10 : 9
21.9. 09:00
CM051
Mělník B - Kutná Hora
0 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
5.turnaj, Mělník, 30.5. - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sparta Kutná Hora
12
8
1
3
152 : 86
17
2
DHK Pardubice A
12
8
1
3
125 : 104
17
3
TJ Turnov
12
6
2
4
116 : 95
14
4
TJ Sokol Bělá
12
0
0
12
64 : 172
0
Tabulka střelců
Klára Zatloukalová
TJ Sparta Kutná Hora
36
Štěpánka Neumanová
TJ Sparta Kutná Hora
36
Nikola Mistrová
TJ Sparta Kutná Hora
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Cvrčková
TJ Turnov
6
Klára Zatloukalová
TJ Sparta Kutná Hora
5
Veronika Víšková
TJ Turnov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Štěpánka Neumanová
TJ Sparta Kutná Hora
12
Klára Zatloukalová
TJ Sparta Kutná Hora
8
Eliška Vlasáková
TJ Sparta Kutná Hora
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.