Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Rozpis soutěže
podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Karel Liška
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Společná regionální liga starších žákyň
16.5. 14:00
SD-164/10
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
16.5. 13:40
SD-164/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
16.5. 11:00
SD-164/04
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
9 : 5
Společný přebor starších žáků
26.4. 14:30
BG030
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
26 : 15
26.4. 12:10
BG028
L.Vršovice - Mělník
17 : 17
26.4. 11:20
BG027
Dukla Praha - TJ Sokol Bělá
12 : 13
26.4. 09:00
BG025
TJ Sokol Bělá - Mělník
18 : 11
Společný přebor mladších žákyň
8.11. 16:00
BI072
Kobylisy II B - S.Vršovice
3 : 12
8.11. 15:30
BI071
Astra - Wendy Mělník
13 : 6
8.11. 15:00
BI070
Kobylisy II B - Slavia
1 : 14
8.11. 14:30
BI069
Astra - Háje
7 : 8
8.11. 14:00
BI068
Wendy Mělník - Kobylisy II B
7 : 12
8.11. 13:30
BI067
Háje - S.Vršovice
11 : 4
8.11. 13:00
BI066
Wendy Mělník - Kobylisy II A
6 : 22
8.11. 12:30
BI065
S.Vršovice - Slavia
0 : 7
8.11. 11:30
BI063
Kobylisy II A - S.Vršovice
15 : 6
8.11. 10:30
BI061
Kobylisy II B - Háje
6 : 7
8.11. 10:00
BI060
S.Vršovice - Wendy Mělník
11 : 5
8.11. 09:30
BI059
Háje - Slavia
3 : 10
8.11. 09:00
BI058
S.Vršovice - Astra
5 : 7
Mladší žactvo - podzimní část
4.10. 12:45
CM096
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
21 : 11
4.10. 12:00
CM095
Zruč n.S. - Úvaly
7 : 10
4.10. 11:15
CM094
Úvaly - Kutná Hora
12 : 21
4.10. 10:30
CM093
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
17 : 9
4.10. 09:40
CM092
Kutná Hora - Zruč n.S.
15 : 4
4.10. 09:00
CM091
TJ Sokol Bělá - Úvaly
10 : 19
21.9. 12:40
CM056
Zruč n.S. - Mělník B
30 : 5
21.9. 12:00
CM055
Kutná Hora - Sokol Úvaly B
15 : 6
21.9. 11:10
CM054
Sokol Úvaly B - Mělník B
10 : 9
21.9. 09:00
CM051
Mělník B - Kutná Hora
0 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.termín, Příbram, 12.10. - výsledky
video
online
Příbram - Mělník A
3 : 25
video
online
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
5 : 9
video
online
Mělník A - Zruč n.S.
36 : 10
video
online
Příbram - Kutná Hora
5 : 11
video
online
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
10 : 10
video
online
Mělník A - Kutná Hora
21 : 10
video
online
Příbram - Sokol Úvaly B
4 : 13
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
7 : 15
video
online
Sokol Úvaly B - Mělník A
4 : 29
video
online
Zruč n.S. - Příbram
14 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mělník A
16
15
0
1
357 : 150
30
2
Kutná Hora
16
13
1
2
238 : 132
27
3
Úvaly
15
11
1
3
253 : 177
23
4
Zruč n.S.
16
8
1
7
204 : 194
17
5
Sokol Úvaly B
15
6
1
8
145 : 199
13
6
Ml. Boleslav
16
5
0
11
146 : 205
10
7
Mělník B
16
5
0
11
139 : 240
10
8
Příbram
16
3
0
13
116 : 211
6
9
TJ Sokol Bělá
16
3
0
13
132 : 222
6
Tabulka střelců
Vít Horáček
Wendy Mělník A
92
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
66
Jiří Červený
Sparta Kutná Hora
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
5
Mikuláš Kabátník
TJ Sokol Bělá
5
Jakub Peca
TJ AŠ Mladá Boleslav
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly A
14
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
12
Michal Laksar
Wendy Mělník B
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.