Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
SRL
Krajské školní ligy
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
27.3. 20:00
AC101
Zruč n.S. - Sezimovo Ústí
33 : 21
7.3. 19:30
AC088
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
34 : 22
2.liga muži SVČ
11.4. 10:30
AD113
Kolín - HK Lovosice B
27 : 29
1.3. 11:00
AD079
Jablonec - Ústí n.L.
33 : 28
14.2. 17:00
AD071
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
17 : 33
30.11. 17:00
AD055
Jablonec - Ml. Boleslav
24 : 23
26.10. 17:00
AD031
Jablonec - Loko Louny
26 : 30
18.10. 10:30
AD028
Kolín - Ml. Boleslav
18 : 25
12.10. 15:00
AD022
Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
23 : 22
28.9. 16:30
AD011
Ml. Boleslav - HK Lovosice B
31 : 29
1.liga starší dorostenci
21.3. 14:00
AG098
Dukla - Ostrava
36 : 25
16.11. 15:00
AG043
Jičín - Ostrava
29 : 27
8.11. 14:00
AG041
Dukla - Frýdek-Místek
29 : 31
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 13:00
AH128
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
1.3. 09:00
AH079
ELP Jablonec - Sp.MAS Sezimovo Ústí
29 : 22
21.2. 16:00
AH075
1.HK Dvůr Králové - D. Cerekev
26 : 15
26.10. 15:00
AH031
ELP Jablonec - D. Cerekev
30 : 24
1.liga mladší dorostenci
21.3. 12:00
AJ098
Dukla - Zlín
35 : 28
16.11. 13:00
AJ043
Jičín - Zlín
29 : 24
8.11. 12:00
AJ041
Dukla - Frýdek-Místek
43 : 26
2.liga mladší dorostenci Č
18.4. 17:00
AK115
Chrudim - TJ Sparta Kutná Hora
16 : 34
17.4. 17:00
AK082
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
21 : 27
11.4. 13:00
AK113
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - HK B Most
21 : 25
28.3. 12:00
AK106
Náchod - S.Vršovice
25 : 18
15.3. 17:00
AK091
Chrudim - HK B Most
9 : 28
14.2. 13:00
AK071
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sparta Kutná Hora
15 : 23
18.10. 13:00
AK028
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Lokomotiva Vršovice
36 : 17
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM043
Sokol V. Meziříčí - Hustopeče
26 : 29
31.8. 17:00
AM003
H.Brod - Sezimovo Ústí
22 : 19
30.8. 15:30
AM011
Ledeč n.S. - Třeboň
21 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Wendy Mělník
31 : 24
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav B
26 : 24
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice B
25 : 19
video
online
Wendy Mělník - S.Vršovice B
33 : 29
video
online
L.Vršovice - Ledeč n.S.
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav B
12
9
1
2
322 : 255
19
2
L.Vršovice
12
9
0
3
321 : 298
18
3
Kutná Hora
12
5
2
5
274 : 256
12
4
Ledeč n.S.
12
5
2
5
272 : 292
12
5
Wendy Mělník
12
5
0
7
287 : 298
10
6
HK B Most
12
4
1
7
280 : 310
9
7
S.Vršovice B
12
2
0
10
259 : 306
4
Tabulka střelců
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav B
70
Pavel Kotisa
Lokomotiva Vršovice
64
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Polívka
TJ Sparta Kutná Hora
16
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
16
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
42
Jan Běloch
Wendy Mělník
26
Antonín Sucharda
TJ AŠ Ml. Boleslav B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.