Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Rozpis soutěže
podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Jiří Studecký
Mateřský klub
Sokol Kobylisy
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
16.11. 10:45
AC046
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
22 : 26
26.10. 10:45
AC035
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
23 : 22
5.10. 11:00
AC016
Zruč n.S. - Třeboň
33 : 34
2.liga muži SVČ
27.9. 17:00
AD008
TJ Sokol Bělá - Kolín
24 : 31
1.liga starší dorostenci
12.10. 15:00
AG020
Talent Plzeň - Kopřivnice
41 : 22
2.liga starší dorostenci Č
14.2. 10:30
AH072
TJ Sokol Úvaly - ČZ HBC Strakonice 1921
17 : 34
16.11. 09:00
AH046
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Úvaly
26 : 31
26.10. 09:00
AH035
Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HK Dvůr Králové
30 : 31
1.liga mladší dorostenci
12.10. 13:00
AJ020
Talent Plzeň - Kopřivnice
24 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
18.10. 11:00
AK029
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
27 : 52
5.10. 09:00
AK016
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
28 : 36
27.9. 13:00
AK008
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21 : 18
2.liga ženy Č
27.9. 15:00
AS008
TJ Sokol Bělá - Strakonice
25 : 28
Liga starší dorostenky Č sk.A
18.10. 13:00
AUA011
S.Vršovice - Astra Praha
26 : 16
2.liga starší dorostenky Č
22.2. 13:30
AUE013
Házená J.Hradec - HC Plzeň
28 : 19
Liga mladší dorostenky Č sk.A
18.10. 09:00
AVA011
S.Vršovice - DHC Plzeň
19 : 34
2.liga mladší dorostenky Č
22.2. 11:30
AVE013
J.Hradec - HC Plzeň
30 : 20
Přebor Prahy mužů
26.6. 18:00
BA069
Tamburello - Praha 4 "B"
25 : 23
22.10. 20:45
BA037
Slavia Seniors - Sorry HáK
36 : 23
5.10. 19:30
BA023
Čambavamba - Slavia Seniors
23 : 17
29.9. 20:45
BA024
Praha 4 "B" - Tamburello
24 : 24
Přebor Prahy žen
13.6. 13:00
BB072
Praha 4 - Astra C
14 : 14
17.10. 19:45
BB028
Střešovice S - Háje
34 : 25
Společný přebor starších žákyň
4.10. 16:00
BE002
Kobylisy II - Astra
8 : 11
4.10. 14:30
BE043
TJ Sokol Bělá - DHK Pardubice A
4 : 10
4.10. 11:30
BE037
Slavia - DHK Pardubice A
12 : 7
4.10. 09:30
BE033
Astra - Kobylisy II
6 : 6
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
4.10. 16:00
BF002
Kobylisy II - Astra
8 : 11
Společný přebor mladších žákyň
1.11. 14:30
BI057
DHKPardubice - Slavia
6 : 16
1.11. 14:00
BI056
TJ Turnov - Kobylisy II A
2 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.turnaj Mělník, 1.11. - výsledky
video
online
Úvaly - Mělník
16 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Příbram
26 : 5
video
online
Úvaly - Všenory
29 : 6
video
online
Mělník - AŠ Ml. Boleslav
13 : 8
video
online
Příbram - Všenory
13 : 9
video
online
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
20 : 11
video
online
Mělník - Příbram
33 : 7
video
online
Všenory - AŠ Ml. Boleslav
6 : 22
video
online
Úvaly - Příbram
24 : 13
video
online
Mělník - Všenory
27 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
18
16
0
2
354 : 170
32
2
Úvaly
18
15
0
3
328 : 159
30
3
TJ Sokol Bělá
18
14
0
4
290 : 153
28
4
AŠ Ml. Boleslav
19
8
1
10
245 : 221
17
5
Mělník
18
7
1
10
284 : 216
15
6
Příbram
18
3
0
15
144 : 389
6
7
Všenory
19
0
0
19
59 : 396
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
111
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
71
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly
8
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
6
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
16
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
14
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.