Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Jiří Žďárský
Mateřský klub
Slovan Varnsdorf
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.12. 15:30
AC061
Sokol Kobylisy - Starý Plzenec
29 : 40
2.liga muži SVČ
9.5. 17:00
AD129
Liberec - TJ Sokol Bělá
36 : 31
11.4. 17:00
AD110
Loko Louny - Ml. Boleslav
39 : 28
28.3. 17:00
AD105
Ústí n.L. - Kolín
29 : 22
21.3. 17:00
AD102
Liberec - HK Lovosice B
30 : 38
22.2. 18:00
AD078
Ústí n.L. - Praha 4
22 : 24
14.2. 18:00
AD068
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
36 : 22
2.liga mladší dorostenci Č
11.4. 14:30
AK110
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
34 : 15
21.3. 15:00
AK102
Liberec - HK B Most
25 : 31
8.3. 15:00
AK090
HK B Most - Sokol Šťáhlavy
31 : 25
30.11. 15:00
AK058
HK B Most - TJ Sokol Bělá p.B.
29 : 23
Český pohár žen
31.8. 17:00
AN003
TJ Sokol Bělá - Střešovice A
13 : 17
Žákovská liga starších žáků
28.2. 15:20
AO126
Liberec A - Loko Louny
28 : 23
28.2. 14:20
AO125
TJ Sokol Bělá - Náchod
16 : 15
28.2. 11:40
AO123
Náchod - Liberec A
15 : 25
28.2. 09:00
AO121
Liberec A - TJ Sokol Bělá
28 : 24
2.liga ženy Č
16.11. 17:00
AS046
Ústí n.L. - S.Vršovice B
33 : 22
Liga starší dorostenky Č sk.A
30.11. 10:00
AUA028
DHK Baník Most - HC Plzeň
18 : 16
15.11. 15:00
AUA022
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
22 : 32
Liga starší dorostenky Č sk.B
21.9. 15:00
AUB003
Slavia - Kobylisy
30 : 19
Liga mladší dorostenky Č sk.A
30.11. 12:30
AVA028
DHK Baník Most - HC Plzeň
26 : 29
15.11. 12:30
AVA022
DHK Baník Most - HK Spartak Ústí n.L.
15 : 21
9.11. 10:30
AVA021
HK Spartak Ústí n.L. - S.Vršovice
31 : 15
Liga mladší dorostenky Č sk.B
21.9. 13:00
AVB003
Slavia - Kobylisy
31 : 19
Společná regionální liga starších žákyň
16.5. 14:00
SD-164/10
Loko Cheb - Liberec
14 : 10
16.5. 13:40
SD-164/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
10 : 6
16.5. 13:00
SD-164/07
Liberec - DHK B Most
10 : 12
16.5. 11:40
SD-164/05
DHK B Most - Loko Cheb
9 : 18
16.5. 11:00
SD-164/04
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
9 : 5
16.5. 09:40
SD-164/02
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
9 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.