Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Rozpis soutěže
Podzim
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.5. 18:00
AC119
Bohemians - Milevsko
28 : 22
11.4. 15:30
AC110
Milevsko - VŠ Plzeň
13 : 23
21.3. 18:00
AC099
S.Vršovice - VŠ Plzeň
29 : 18
8.3. 14:30
AC087
Sokol Kobylisy - Třeboň
23 : 34
28.2. 15:30
AC083
Milevsko - Sokol Kobylisy
20 : 25
22.2. 10:45
AC078
Sezimovo Ústí - Bohemians
20 : 23
18.10. 17:00
AC026
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
17 : 20
12.10. 18:00
AC023
Bohemians - Č.Budějovice
23 : 21
2.liga muži SVČ
29.4. 19:30
AD128
Libčice n. Vlt. - Slavia
22 : 19
26.4. 17:00
AD122
1.HC Pardubice - Praha 4
29 : 32
12.4. 17:00
AD112
Slavia - Ústí n.L.
25 : 24
14.3. 17:00
AD092
Ústí n.L. - Liberec
24 : 23
23.11. 16:00
AD049
Libčice n. Vlt. - Jablonec
31 : 20
22.11. 10:30
AD050
Kolín - Liberec
28 : 23
16.11. 15:15
AD047
HK Lovosice B - Kolín
31 : 21
9.11. 17:00
AD042
1.HC Pardubice - Loko Louny
31 : 25
8.11. 10:30
AD039
Kolín - Ústí n.L.
25 : 23
26.10. 17:00
AD032
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
30 : 23
1.liga starší dorostenci
28.9. 12:00
AG007
Jičín - Kopřivnice
38 : 25
2.liga starší dorostenci Č
6.12. 12:30
AH061
ČZ HBC Strakonice 1921 - ELP Jablonec
40 : 22
18.10. 15:00
AH026
Loko Č.Budějovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
25 : 22
20.9. 12:30
AH006
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Úvaly
34 : 22
1.liga mladší dorostenci
16.11. 13:30
AJ047
HK Lovosice - Strakonice
33 : 17
28.9. 10:00
AJ007
Jičín - Kopřivnice
27 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
10.5. 12:30
AK128
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
27.4. 18:00
AK126
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sparta Kutná Hora
27 : 30
26.4. 15:00
AK122
1.HC Pardubice - Náchod
29 : 26
19.4. 14:00
AK120
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
23 : 27
21.3. 16:15
AK099
S.Vršovice - Lokomotiva Vršovice
24 : 34
15.3. 14:00
AK094
Lokomotiva Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
5. turnaj, 15.11.2014, Turnov - výsledky
video
online
TJ Turnov - Háje
10 : 0 k.
video
online
Sparta Kutná Hora - DHK Pardubice A
8 : 8
video
online
Háje - TJ Sokol Bělá
0 : 10 k.
video
online
Sparta Kutná Hora - TJ Turnov
8 : 9
video
online
DHK Pardubice A - Háje
10 : 0 k.
video
online
TJ Sokol Bělá - TJ Turnov
4 : 19
video
online
Sparta Kutná Hora - Háje
10 : 0 k.
video
online
DHK Pardubice A - TJ Sokol Bělá
20 : 2
video
online
Kobylisy II - Sparta Kutná Hora
13 : 7
video
online
TJ Turnov - DHK Pardubice A
12 : 13
video
online
Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
6 : 5
video
online
Háje - TJ Turnov
0 : 10 k.
video
online
DHK Pardubice A - Kobylisy II
8 : 14
video
online
TJ Turnov - Kobylisy II
7 : 12
video
online
DHK Pardubice A - Sparta Kutná Hora
15 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
15
12
0
3
185 : 109
24
2
Astra
15
11
2
2
160 : 97
24
3
Kobylisy II
15
9
1
5
165 : 110
19
4
Háje
15
8
1
6
99 : 113
17
5
Slavia
15
8
0
7
164 : 124
16
6
DHK Pardubice A
11
6
1
4
119 : 104
13
7
TJ Turnov
16
6
0
10
153 : 154
12
8
Sparta Kutná Hora
16
2
1
13
83 : 167
5
9
TJ Sokol Bělá
16
2
0
14
54 : 204
4
Tabulka střelců
Kristýna Brožová
TJ Turnov
43
Dominika Laurichová
Sokol Kobylisy II
38
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II
36
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Martinková
HC Háje
12
Klára Zatloukalová
TJ Sparta Kutná Hora
11
Tereza Obořilová
DHC Slavia Praha
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristýna Brožová
TJ Turnov
12
Lucie Nosková
TJ Turnov
10
Lucie Cvrčková
TJ Turnov
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.