Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
SRL
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.5. 18:00
AC119
Bohemians - Milevsko
28 : 22
11.4. 15:30
AC110
Milevsko - VŠ Plzeň
13 : 23
21.3. 18:00
AC099
S.Vršovice - VŠ Plzeň
29 : 18
8.3. 14:30
AC087
Sokol Kobylisy - Třeboň
23 : 34
28.2. 15:30
AC083
Milevsko - Sokol Kobylisy
20 : 25
22.2. 10:45
AC078
Sezimovo Ústí - Bohemians
20 : 23
18.10. 17:00
AC026
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
17 : 20
12.10. 18:00
AC023
Bohemians - Č.Budějovice
23 : 21
2.liga muži SVČ
29.4. 19:30
AD128
Libčice n. Vlt. - Slavia
22 : 19
26.4. 17:00
AD122
1.HC Pardubice - Praha 4
29 : 32
12.4. 17:00
AD112
Slavia - Ústí n.L.
25 : 24
14.3. 17:00
AD092
Ústí n.L. - Liberec
24 : 23
23.11. 16:00
AD049
Libčice n. Vlt. - Jablonec
31 : 20
22.11. 10:30
AD050
Kolín - Liberec
28 : 23
16.11. 15:15
AD047
HK Lovosice B - Kolín
31 : 21
9.11. 17:00
AD042
1.HC Pardubice - Loko Louny
31 : 25
8.11. 10:30
AD039
Kolín - Ústí n.L.
25 : 23
26.10. 17:00
AD032
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
30 : 23
1.liga starší dorostenci
28.9. 12:00
AG007
Jičín - Kopřivnice
38 : 25
2.liga starší dorostenci Č
6.12. 12:30
AH061
ČZ HBC Strakonice 1921 - ELP Jablonec
40 : 22
18.10. 15:00
AH026
Loko Č.Budějovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
25 : 22
20.9. 12:30
AH006
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Úvaly
34 : 22
1.liga mladší dorostenci
16.11. 13:30
AJ047
HK Lovosice - Strakonice
33 : 17
28.9. 10:00
AJ007
Jičín - Kopřivnice
27 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
10.5. 12:30
AK128
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
27.4. 18:00
AK126
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sparta Kutná Hora
27 : 30
26.4. 15:00
AK122
1.HC Pardubice - Náchod
29 : 26
19.4. 14:00
AK120
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
23 : 27
21.3. 16:15
AK099
S.Vršovice - Lokomotiva Vršovice
24 : 34
15.3. 14:00
AK094
Lokomotiva Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Wendy Mělník
31 : 24
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav B
26 : 24
video
online
L.Vršovice - S.Vršovice B
25 : 19
video
online
Wendy Mělník - S.Vršovice B
33 : 29
video
online
L.Vršovice - Ledeč n.S.
26 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav B
12
9
1
2
322 : 255
19
2
L.Vršovice
12
9
0
3
321 : 298
18
3
Kutná Hora
12
5
2
5
274 : 256
12
4
Ledeč n.S.
12
5
2
5
272 : 292
12
5
Wendy Mělník
12
5
0
7
287 : 298
10
6
HK B Most
12
4
1
7
280 : 310
9
7
S.Vršovice B
12
2
0
10
259 : 306
4
Tabulka střelců
Karel Grůša
TJ AŠ Ml. Boleslav B
70
Pavel Kotisa
Lokomotiva Vršovice
64
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Denis Polívka
TJ Sparta Kutná Hora
16
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
16
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
42
Jan Běloch
Wendy Mělník
26
Antonín Sucharda
TJ AŠ Ml. Boleslav B
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.