Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Rozpis soutěže
podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Martin Anděl
Jiskra Zruč n. S.
4 - 0 - 0 - 2
Václav Bašus
Spartak Příbram
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Bureš
TJ Sokol Bělá
4 - 0 - 0 - 2
Jan Burian
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Kryšpín Černý
Wendy Mělník B
4 - 0 - 0 - 2
Kryšpín Černý
Wendy Mělník A
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Červený
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Doškář
Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Fišera
TJ AŠ Mladá Boleslav
6 - 0 - 0 - 3
Michal Hájek
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Tadeáš Hájek
Wendy Mělník A
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Havelka
Wendy Mělník B
2 - 0 - 0 - 1
Tadeáš Hejnic
Sokol Úvaly A
10 - 0 - 1 - 5
Jan Hlaváč
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Hofmann
Spartak Příbram
4 - 0 - 0 - 2
Jaroslav Honc
Wendy Mělník B
2 - 0 - 0 - 1
Vít Horáček
Wendy Mělník A
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Horák
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Hrstka
Wendy Mělník A
8 - 0 - 0 - 4
Martin Hrubý
TJ Sokol Bělá
10 - 0 - 1 - 0
Matěj Humpola
TJ Sokol Bělá
10 - 0 - 1 - 5
Radek Husar
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Mikuláš Kabátník
TJ Sokol Bělá
2 - 0 - 0 - 1
Filip Klouček
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Korecký
Jiskra Zruč n. S.
6 - 0 - 0 - 3
Bohdan Kroupa
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Kubelka
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Kudrna
Wendy Mělník A
2 - 0 - 0 - 1
Michal Laksar
Wendy Mělník B
12 - 0 - 0 - 6
Jakub Líbal
Jiskra Zruč n. S.
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Lofaj
TJ AŠ Mladá Boleslav
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Maroul
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Filip Martinkovič
Spartak Příbram
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Mašek
Sparta Kutná Hora
4 - 0 - 0 - 2
Petr Mayer
Spartak Příbram
2 - 0 - 0 - 1
Štěpán Mikšík
Jiskra Zruč n. S.
4 - 0 - 0 - 2
Filip Novák
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Novák
Sokol Úvaly A
4 - 0 - 0 - 2
Jan Novotný
Wendy Mělník B
2 - 0 - 0 - 1
Michal Och
Jiskra Zruč n. S.
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
6.termín, Příbram, 12.10. - výsledky
video
online
Příbram - Mělník A
3 : 25
video
online
Sokol Úvaly B - Kutná Hora
5 : 9
video
online
Mělník A - Zruč n.S.
36 : 10
video
online
Příbram - Kutná Hora
5 : 11
video
online
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
10 : 10
video
online
Mělník A - Kutná Hora
21 : 10
video
online
Příbram - Sokol Úvaly B
4 : 13
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
7 : 15
video
online
Sokol Úvaly B - Mělník A
4 : 29
video
online
Zruč n.S. - Příbram
14 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mělník A
16
15
0
1
357 : 150
30
2
Kutná Hora
16
13
1
2
238 : 132
27
3
Úvaly
15
11
1
3
253 : 177
23
4
Zruč n.S.
16
8
1
7
204 : 194
17
5
Sokol Úvaly B
15
6
1
8
145 : 199
13
6
Ml. Boleslav
16
5
0
11
146 : 205
10
7
Mělník B
16
5
0
11
139 : 240
10
8
Příbram
16
3
0
13
116 : 211
6
9
TJ Sokol Bělá
16
3
0
13
132 : 222
6
Tabulka střelců
Vít Horáček
Wendy Mělník A
92
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
66
Jiří Červený
Sparta Kutná Hora
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
5
Mikuláš Kabátník
TJ Sokol Bělá
5
Jakub Peca
TJ AŠ Mladá Boleslav
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jaroslav Poděbradský
Sokol Úvaly A
14
Matěj Švejda
TJ AŠ Mladá Boleslav
12
Michal Laksar
Wendy Mělník B
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.