Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
jaro - přebor starších žákyň
Společný přebor starších žákyň
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Mladší žactvo - podzimní část
Starší žáci - podzimní část
Rozpis soutěže
podzimní část
Společná regionální liga mužů
Krajské školní ligy
Ondřej Bílek
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
2.5. 16:00
AO259
Dukla Praha - Zubří A
23 : 14
2.5. 14:00
AO257
Loko Louny - Dukla Praha
13 : 24
2.5. 12:00
AO255
Dukla Praha - Karviná A
21 : 21
2.5. 09:00
AO252
TJ Sokol Centrum Haná - Dukla Praha
16 : 23
11.4. 16:45
AO240
Náchod - Dukla Praha
12 : 26
11.4. 14:00
AO237
Dukla Praha - Jičín
23 : 11
11.4. 11:15
AO234
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
11.4. 08:30
AO231
STM Olomouc - Dukla Praha
10 : 15
21.3. 16:40
AO190
Dukla Praha - Litovel
38 : 10
21.3. 14:55
AO188
Zlín A - Dukla Praha
18 : 25
21.3. 12:10
AO185
Pardubice - Dukla Praha
15 : 29
21.3. 10:20
AO183
Dukla Praha - Telnice
25 : 11
28.2. 15:50
AO139
Dukla Praha - Chodov
43 : 13
28.2. 14:00
AO137
Kutná Hora - Dukla Praha
23 : 31
28.2. 12:10
AO135
Dukla Praha - Uherské Hradiště
26 : 17
28.2. 09:25
AO132
Talent A - Dukla Praha
15 : 13
7.2. 15:00
AO088
Dukla Praha - HK B Most
37 : 13
7.2. 13:00
AO086
Strakonice - Dukla Praha
15 : 28
7.2. 11:00
AO084
Liberec A - Dukla Praha
21 : 28
7.2. 09:00
AO082
Dukla Praha - Sokol Úvaly A
26 : 10
17.1. 16:00
AO038
Dukla Praha - TJ Sokol Bělá
31 : 17
17.1. 14:00
AO036
Kopřivnice A - Dukla Praha
16 : 16
17.1. 12:00
AO034
V. Bystřice - Dukla Praha
20 : 29
17.1. 10:00
AO032
Dukla Praha - Sokol Nové Veselí A
29 : 19
Přebor Prahy mužů
20.10. 20:00
BA038
Sparta - Všenory
23 : 26
13.10. 20:00
BA034
Sparta - Slavia Seniors
25 : 18
6.10. 20:00
BA027
Tamburello - Sparta
22 : 17
8.9. 20:00
BA007
Sparta - Čambavamba
23 : 26
Přebor Prahy starších žáků
17.11. 15:00
BC050
Dukla 4 - L.Vršovice
27 : 6
17.11. 13:40
BC048
S.Vršovice - Dukla 4
2 : 20
Další
Předchozí kola
6.turnaj Mělník, 1.11. - výsledky
video
online
Úvaly - Mělník
16 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Příbram
26 : 5
video
online
Úvaly - Všenory
29 : 6
video
online
Mělník - AŠ Ml. Boleslav
13 : 8
video
online
Příbram - Všenory
13 : 9
video
online
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
20 : 11
video
online
Mělník - Příbram
33 : 7
video
online
Všenory - AŠ Ml. Boleslav
6 : 22
video
online
Úvaly - Příbram
24 : 13
video
online
Mělník - Všenory
27 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
18
16
0
2
354 : 170
32
2
Úvaly
18
15
0
3
328 : 159
30
3
TJ Sokol Bělá
18
14
0
4
290 : 153
28
4
AŠ Ml. Boleslav
19
8
1
10
245 : 221
17
5
Mělník
18
7
1
10
284 : 216
15
6
Příbram
18
3
0
15
144 : 389
6
7
Všenory
19
0
0
19
59 : 396
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
111
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
71
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly
8
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
6
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
16
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
14
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.